


2 336 ₴
Показати оптові ціниСистемний блок Dell Optiplex 7020 на базі 4-ядерного процесора Intel Core i5-4590
Підходить для повсякденних офісних/домашніх/мультимедійних та навчальних завдань
Цілком протестований!
Гарантія 3 місяці!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі "Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 0 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 0 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 290 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Код | NM044223 |
| Чіпсет | Intel Q87 |