


3 705 ₴
Показати оптові ціниКомп'ютер HP EliteDesk 705 g1 на базі 4-ядерного процесора AMD A10-7850K з продуктивною інтегрованою відеокартою AMD Radeon R7
Доступне рішення для повсякденних офісних, домашніх, простих мультимедійних, навчальних, навчальних завдань, а також для ігор. За рахунок продуктивної вбудованої відеокарти підійде для багатьох онлайн ігор.
.Протестований і підготовлений до роботи!
Становище: бу
Гарантія: 12 міс.
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | A10 |
| Чіпсет | AMD A78 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Radeon R7 |
| Код | NM044078 |