595 ₴
Показати оптові ціниЧохол-торба SWEETONE ND03-NB призначена для ноутбука 13-14 дюймів. Вона може використовуватися як чохол, ручка ховається, так і як портативна мінімалістична сумка.
Всередині основного відділення дуже м'яка, потовщена, приємна на дотик внутрішня підкладка, яка захищає ваш ноутбук від подряпин або інших дрібних пошкоджень. Зовнішня кишеня на блискавці з організером всередині для блоку живлення, мишки, блокнот і різних аксесуарів. Також із задньої сторони є ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Чохол-сумка виконана з високоміцної водонепроникної тканини - жаккард

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 255 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 345 мм |
| Код | NM042726 |
| Матеріал | Жакард |