650 ₴
Показати оптові ціниСумка Slim ST02-NB призначена для ноутбука до 13.3-14 дюймів. Це класична, легка, але стильна тонка сумка.
Основне відділення зроблено з плюшу, а стінки потовщені, що захистить ваш ноутбук від подряпин та інших пошкоджень. Спереду є дві кишені на блискавці і одна на липучці для різних аксесуарів, також є кишеня, куди можна сховати ручки від сумки, вона досить глибока. Позаду прихована кишеня на блискавці, глибока кишеня для ручок сумки і ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний ремінь, що регулюється.
Сумка виконана з водонепроникної та зносостійкої тканини - оксфорд.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 250 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 340 мм |
| Код | NM042728 |