755 ₴
Показати оптові ціниСумка MapleStory MA-536 призначена для ноутбуків з діагоналлю екрана до 15,6 дюйма. Ця стильна, тонка сумка з розумним плануванням.
Всередині сумки знаходиться одне основне відділення з плюшу з потовщеними стінками та посиленими краями для більш надійного захисту вашого ноутбука. Зовні передбачені дві кишені на блискавці з органайзером усередині. Крім того, по обидва боки сумки розташовані глибокі кишені на липучках, в які можна покласти різні аксесуари та сховати ручки від сумки.
Сумка оснащена знімним регульованим плечовим ременем, карабіни якого виконані з якісного пластику, а також ременем для фіксації на телескопічній ручці валізи
Виконана з водонепроникної та зносостійкої тканини - нейлон.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Код | NM036315 |