940 ₴
Показати оптові ціниСумка-месенджер Mysens KHW-015 призначена для ноутбука до 15,6 дюймів. Стильна повсякденна сумка відмінної якості. Основне відділення великої ємності, всередині якого є два відділи: одне для документів та аксесуарів з бічними кишенями, друге - протиударне відділення для ноутбука з двошаровою 3D підкладкою. Також є зовнішня кишеня на заклепці.
З боків розташовані заклепки, для зменшення або збільшення обсягу.
З задньої сторони є невелика кишеня на блискавці та ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний ремінь, що регулюється, карабіни виконані з якісного пластику
Виконана з двох тканин: одна водонепроникна та зносостійка тканина - оксфорд, друга - PU шкіра
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Код | NM041078 |
| Матеріал | Оксфорд+PU |
| Відділення | Протиударне відділення для ноутбука |