240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Сумка BBN Slim 223-1 призначена для ноутбуків до 14-15 дюймів. Вона легка та компактна. Складається з одного основного відділення, в якому м'яка підкладка, що забезпечує надійний захист вашого пристрою. Також є зовнішня кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів та документів.
Сумка має можливість кріплення на візок, наплічний ремінь відстібається і регулюється - карабіни пластикові.
Сумка виготовлена з тканини оксфорд
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.
Не знайшли потрібну запчастину? Напишіть нам – ми допоможемо!
NotebookCell – інтернет-магазин для тих, хто знает, чого хоче.
Запчастини для ноутбуків від перевірених постачальників, а також 2000+ розбірок.
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM039701 |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |