450 ₴
Показати оптові ціниУ комплект входить: рюкзак для ноутбук 15,6, сумка через плече, клатч
Стильний рюкзак Joy Start призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, відмінно підійде для повсякденних завдань. Легкий і акуратний, всередині одне велике відділення з окремою кишеню для ноутбука, яка не дасть ноутбуку бовтатися у рюкзаку.
Передня кишеня на блискавці для смартфона, візитних карток, аксесуарів. Також є бічні кишені для пляшки, парасольки і т. д. На рюкзаку світловідбиваюча смуга, вона підвищить безпеку нічних прогулянок.
З особливостей: є вихід для USB-провода (USB-провід в комплекті) і для навушників.
Рюкзак виготовлений з тканини оксфорд.
Параметри рюкзака:
Параметри сумки:
Параметри клатчу:
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Отвір для навушників |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 270 мм |
| Код | NM039698 |