399 ₴
Показати оптові ціниСумка Feisha 098-G призначена для ноутбуків до 15.6 дюймів. Проста і водночас стильна сумка. Має два внутрішні відділення: одне відділення на липучці для ноутбука, друге - більш містке, для різних документів, аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці.
У сумці є знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана зі зносостійкої тканини - оксфорд.
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Код | NM039721 |