560 ₴
Показати оптові ціниМіський рюкзак Feisha 9399-R призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде для повсякденного використання та подорожей. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука, кишеня органайзер та кишеня для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака є невелика кишеня на блискавці для телефону, гаманця.
Лямки рюкзака виконані з дихаючої тканини, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з поліестеру
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM039729 |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |