423 ₴
Показати оптові ціниСумка Feisha 603-B призначена для ноутбуків до 13.3 дюймів, MacBook Air, MacBook Pro 13. Ця стильна, тонка сумка підійде для ділових та повсякденних завдань. Усередині одне відділення з кишенею-органайзером та боковою кишенею на блискавці. Є зовнішня кишеня на магнітній заклепці для різних аксесуарів.
Сумка закривається та відкривається за допомогою магнітних заклепок.
Виконана з високоякісної водовідштовхувальної тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
Примітка : Фото цієї моделі зроблено нами.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 220 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 310 мм |
| Код | NM039727 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на магнітній заклепці |