540 ₴
Показати оптові ціниСумка PENG 916-UD призначена для ноутбуків до 15,6 дюймів. Класична стильна сумка великої ємності, має всередині два відділення, одне з яких призначене для ноутбука - це відділення складається з протиударних вкладишів для додаткового захисту ноутбука. Є три зовнішні кишені: одна велика кишеня на блискавці, з органайзером усередині, і дві кишені без блискавки, для різної дрібниці. На задній стороні сумки – ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь на плечі.
Сумка виконана з високоякісної тканини - оксфорд, високої щільності, зносостійкої, стійкої до подряпин.
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Код | NM039710 |
| Відділення | Протиударне відділення для ноутбука |