699 ₴
Показати оптові ціниСумка PENR S762 призначена для ноутбуків до 15.6 дюймів, вона легка та елегантна, і при цьому великої ємності. Підходить для різних випадків: офісу, роботи та ділових поїздок. Усередині два відділення: одне - відділення для ноутбука з протиударною повітряною подушкою, для кращого захисту ноутбука, друге - велике відділення для документів, журнали і т.д. Зовнішня кишеня на блискавці, всередині органайзер для аксесуарів (мишки, мобільного телефону і т.д.)
Є знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісної водовідштовхувальної тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
Примітка: Фотографії цієї моделі зроблені нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.

Не знайшли потрібну запчастину? Напишіть нам – ми допоможемо!
NotebookCell – інтернет-магазин для тих, хто знает, чого хоче.
Запчастини для ноутбуків від перевірених постачальників, а також 2000+ розбірок.
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Код | NM039705 |