430 ₴
Показати оптові ціниСумка PENG 1020 призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це класична сумка з розумним плануванням, у ній посилені стінки для кращого захисту ноутбука. В основному відділенні два відділи: один із них призначений для ноутбука, другий – великої ємності для документів, аксесуарів, у якому є кишеня-органайзер для мобільного телефону та інших предметів. Також є зовнішня кишеня на блискавці з органайзером усередині.
Сумка має знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісної тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM039704 |