5 979 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Чіпсет | AMD A320 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | Asus A320M-K |
| Внутрішня тактова частота | 3.2 MHz |
| Графічний чіпсет | Radeon Vega 3 |
| Картка | 1240494 |
| Код | ID202761 |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Типорозмір | SFF |