385 ₴
Показати оптові ціниСумка Brinch B-14S призначена для ноутбуків до 14. Вона мінімалістична, акуратна. Виконана з високоякісної оксфордської тканини з гарним водонепроникним ефектом. Зносостійка, стійка до подряпин.
Основне відділення має внутрішню кишеню для ноутбука на липучці, а також дві кишені для аксесуарів. Є дві зовнішні передні кишені для зберігання кабелів, зарядних пристроїв та інших аксесуарів.
Ця сумка оснащена плавними застібками - блискавками для забезпечення швидкого та легкого доступу. Є ремінь для кріплення на ручці валізи. Наплічний ремінь на металевих карабінах, його можна відстібати та регулювати.
Матеріал: високоякісна водовідштовхувальна тканина - оксфорд
Примітка: Фотографії цієї моделі зроблені нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM038523 |
| Виробник | Без бренда |