



636 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга | 15 Волт |
| Код | NM034200 |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 A |
| Сила вихідного струму | 1.5 |
| Колір | Чорний |