2 366 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 Волт |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Код | NM038648 |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 14.4 B |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ток заряда | 10 А |
| Колір корпусу | Мідний |