

949 ₴
Ігрова поверхня Hator Tonn стане вашим надійним помічником і забезпечить точність кожного руху вашої мишки. Строгий, але з родзинкою, дизайн припаде до місця на будь-якому робочому столі, а різноманітність розмірів дасть змогу підібрати варіант, що найбільше підійде саме для вас.
Краю килимка сформовано шляхом лазерного різання, що запобігає відшаруванню поверхні від основи, а чіпка каучукова база міцно утримує ігрову поверхню в будь-якій ситуації...

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTP-040 |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Код | NM037475 |
| Підсвітка | Немає |