



3 310 ₴
Показати оптові ціниКомпактний комп'ютер Fujitsu Esprimo D556 SFF на базі 2-ядерного процесора Intel i3 6го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 530
Підходить для офісних/домашніх/мультимедійних завдань, навчання
Протестований та повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM039315 |
| Типорозмір | SFF |
| Чіпсет | Intel H110 |