

5 225 ₴
Показати оптові ціниПовноформатний системний блок Fujitsu Esprimo P920 MT на базі 4-ядерного процесора Intel i7 4-го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 4600
.Впорається з вимогливими офісними/домашніми/мультимедійними/навчальними завданнями
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можна зміна комплектації під Ваші вимоги!">>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!"
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше у розділі "Викуп ноутбуків і пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Сумісні моделі | Умовно сумісні моделі |
|---|---|
| Fujitsu Esprimo P420 Fujitsu Esprimo P520 Fujitsu Esprimo P720 | Fujitsu Esprimo C720 Fujitsu Esprimo E420 Fujitsu Esprimo E520 Fujitsu Esprimo E720 Fujitsu Esprimo E920 HP ProDesk 400 G1 HP ProDesk 600 G1 HP ProDesk 400 G2 Dell OptiPlex 3020 Dell OptiPlex 7020 Dell OptiPlex 9020 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM039302 |
| Покоління процесора Intel | Haswell (четверте) |
| Чіпсет | Intel Q87 |