
4 263 ₴
Показати оптові ціниКомпактний комп'ютер Dell Optiplex 7020 MT на базі 4-ядерного процесора Intel i5 4го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 4600
материнська плата: Dell s1150 Intel Q87
Протестовано і повністю підготовлено до роботи!
Стан : б/в, хороший стан!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування по гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально у розділі "Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM039287 |
| Покоління процесора Intel | Haswell (четверте) |