

2 640 ₴
Показати оптові ціниКомпактний комп'ютер Dell Optiplex 3020 MT на базі 2-ядерного процесора Intel i3 4го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 4400
Підходить для офісних/домашніх/мультимедійних завдань, навчання
Протестований та повністю підготовлений до роботи!
Стан: б/в, хороший стан!
Гарантія:12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Код | NM039281 |
| Покоління процесора Intel | Haswell (четверте) |