
2 101 ₴
Показати оптові ціниКомпактний системний блок Lenovo ThinkCentre m71e/m72e SFF на базі двоядерного процесора Intel Pentium другого покоління
Підходить для повсякденних офісних/домашніх/мультимедійних та навчальних завдань
материнська плата: Lenovo s1155 g2 чіпсет Intel H61
блок живлення: Lenovo SFF 240W
Повністю протестований і готовий до роботи!
Гарантія 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування по гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально у розділі "Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Pentium |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 240 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Код | NM039239 |
| Покоління процесора Intel | Sandy Bridge (друге) |
| Типорозмір | SFF |