



1 756 ₴
Показати оптові ціниКомпактний продуктивний системний блок HP Compaq 6200/8200 SFF
Протестований та повністю підготовлений до роботи!
Технічні характеристики:
Материнська плата: HP s1155 Intel Q65
Процесор: s1155 Intel Pentium G620 2ядра 2.6 GHz . можлива комплектація процесорами Intel Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 другого покоління
Оперативна пам'ять: < STRONG>DDR3 4GB. можлива комплектація від 2 до 32GB, всього 4 слоти під пам'ять
Накопичувач: HDD 320GB. можлива комплектація HDD від 250GB, SSD від 120GB, SSD+HDD одночасно
Блок живлення: HP SFF 240W
Стан: б/в
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Pentium |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Код | NM021879 |
| Осяг жорсткого диска | 320 GB |
| Покоління процесора Intel | Sandy Bridge (друге) |
| Типорозмір | SFF |
| Чіпсет | Intel Q65 |