


179 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTP-010 |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Код | NM030623 |
| Підсвітка | Немає |