22 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2:30 Година при середньому навантаженні, ємність 35Wh Екран: Гарний стан – присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають. Сліди експлуатації у вигляді незначних подряпин та потертостей по корпусу. Оригінальне зу в комплекті.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ігровий ноутбук середнього рівня, який дозволить вам грати практично в будь-які ігри, при цьому сучасні вимогливі ігри можна запускати на середніх налаштуваннях, без просідання FPS. Тягне WOT на середніх налаштуваннях понад 40FPS, і на максимальних до 30FPS. Така машина може використовуватися геймерами для стримінгу ігор на Youtube та Twitch. Крім ігор ноутбук можна використовувати для роботи та іншого роду розваг - фільми, музика, перегляд фотографій. Такий ноутбук дозволить комфортно працювати у браузері з 20+ відкритими вікнами, дивитися відео на Youtube у високій якості. Машина чудово впорається з вимогливим ПЗ, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д.
Ноутбук підійде всім геймерам, які шукають баланс між гарною продуктивністю та розумною ціною.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 35 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-9300HF 4(8)x4.10 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2:30 Час |
| Графічний чіпсет | nVidia GeForce GTX 1650 (GDDR5 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Картка | 2082311 |
| Клас | А- |
| Код | ID408210 |
| Операційна система | Win11 x64 Home License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | G9 |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME • Sata 2.5 Slim |