Після замовлення і спілкування з продавцем товар так і не відправили вчасно, зіслались на погану роботу нової почти). Прийшлось купувати в іншому місці.
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Товар був готов до відправки, на жаль ми не можемо прискорити логістику компанії Нова пошта. Вибачте за доставлені незручності. Сподіваємось і в майбутньому бачити Вас серед наших клієнтів. Гарного дня!
товар відповідає заявленому. Ввічливий і надійний продавець. Рекомендую.
Зі мною зв'язався менеджер, який уточнив сумісність мого пк з даним виробом, адже доволі специфічна пам'ять для серверів, я все підтвердив. На наступний день я отримав замовлення, перевірив все працює належним чином. У мене склалося гарне враження про дану фірму. З особистого досвіду можу рекомендувати до співпраці. Дякую!