Корзина
NOTEBOOKCELL.COM.UA
Контакты
NotebookCell.com.ua
Липинского, 58, Львов, Украина
+380 (73) 075-20-01
Звонки + Telegram
+380 (93) 075-20-00
Многоканальный
https://t.me/notebookcellbot
Карта
+380 (73) 075-20-01
+380 (93) 075-20-00

Отзывы о компании NotebookCell.com.ua

  • Олександр П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Владислав С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Александр П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Софія Б.
    Отлично
  • Дмитро Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Олександр К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Людвіг С.
    Отлично

    Дуже добре. Оперативний зв'язок та доставка.

  • Покупатель
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Знов зробив в них замовлення, думав цього разу буде ліпше тому що після останнього негативу власники мали би хоть щось виправити, але, віз і нині там. 3 тижні відслідковував батарею поки ноутбук їхав до мене. 09.01 зробив замовлення. За дому зі мною ніхто не зв'язався - стандартна ситуація. 10-01 набрав їх сам, мені повідомили, що все є окрім батареї! Розмова закінчилася тим, що вони ПООБІЦЯЛИ мені пошукати заміну та відписатися мені на сайті в ЧАТ. 11.01, тобто занов за добу, мені так ніхто і не відписався. Знайшов їхній чатбот у телеграмі і написав сам. Знайшли гіршу батарею на 100 гривень дешевше, та пообіцяли відправити 11.01. Повернути різницю в ціні самі не пропонували поки я сам їн ме нагадав. Кошти погодилися повернути тільки, якщо я надам їм IBAN та свій код. 10.01 погодилися повернути кошти на карту, після моєї відмови (паролі від он-лайн банкінга ne treba?). 11.01 гроші повернуті не були-сказали, що невстигли, тому гроші повенуть 13.01, бо через вихідні вони не працюють. Сьогодні, 17.01, не отримавши за тиждень аніякого підтвердження від них про повернення коштів, знов написав. Відповідь: "Ще вчора відправили Вам гроші", тобто гроші повернули 16.01! На питання хто та коли провіv повернення надіслали скріншот з монобанку-на Piant-те таке робиться за 5 хвилин: ні контактних даних відправника/отримувача, ні рахунків. Запроси підтвердження, на яке вони нарешті надіслали розгорнуту квитанцію з контактними даними, за якими я нарешті зміг підтвердити надходження коштів. Я платежі по 100 гривень з монобанк по 5-6 разів на день отримую, не враховуючи інші суми та банки, тому заява ха кшталт "ми з моно кинули"-пусте місце.
    Висновок:
    1. Постійно одні і ті самі проблеми з наявністю товару.
    2. Самостійно на контакт не йдуть при виникненні проблем.
    3. Клієнт постійно має самостійно вирішувати свої проблеми за свої гроші
    4. Якість нового товару-як заявлено, а от вживаний товар - ви отримаєте найгіршу можливу одиницю товару за заявлену суму.

  • Елізавета Ф.
    Отлично
  • Іван М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua