Неодноразово купую товари цього продавця - ніколи не було проблем. мої рекомендації.
Четко!
В описі товару, в умовах оплати та доставки прописана можливість відправки замовлення до 300 грн по повній оплаті, а по факту під час спілкування із менеджером такої можливості вже немає
Прохання актуалізувати умови роботи магазину
Доброго дня. Просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Ми обов'язково вживемо заходи щодо покращення якості обслуговування покупців. Вибачте за доставлені незручності
Товар відповідає опису, рекомендую!