



16 270 ₴
Показати оптові ціниПК протестовано і повністю справний!
Блок живлення в комплекті
Операційна система вже встановлена
Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wi-Fi / Bluetooth модулем за додаткову плату
Короткі специфікації пристрою
Модель: HP ProDesk 600 G9 Desktop Mini
Форм-фактор: USFF / Desktop Mini
Покоління/сумісність CPU: 12-е покоління Intel® Core (Alder Lake, сокет LGA1700)
Сокет / Платформа: LGA1700
Чіпсет: Q670
Пам'ять: DDR5 SODIMM
Накопичувач: 2x M.2 NVMe SSD, 1xSATA 2.5
Відеовідходи: 2xDP, 1xHDMI (опціонально можете бути додатковий VGA або DP)
ДОДАТКОВІ опції:може бути додаткова додаткова дод. плата з 2 USB

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500T |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 1.7 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics |
| Код | NM061541 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 4800 МГц МГц |
| Чіпсет | Q670 |