



22 499 ₴
21 000 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro P2000 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Xeon W-2123 4(8)x3.90 GHz |
| Тип процесора | Xeon |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 1000 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 MHz |
| Картка | 2943448 |
| Клас | А |
| Код | ID459551 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора Intel | 7-е Skylake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |
| Чіпсет | C422 |