


11 000 ₴
Показати оптові ціниОпераційна система вже встановлена.
Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wifi модулем за додаткову плату
.Краткі специфікації пристрою:
Краткі специфікації пристрою:
Модель: HP ProDesk 400 G5
Форм-фактор: USFF
Підтримка поколінь: g8-9
Сокет: s1151
Чіпсет: B360
Слотів озу: 2*DDR4 SD
Слоти для накопичувачів: 1*M.2 1*2.5 SATA
Відеовиходи:2*DP
( опціонально може бути VGA\HDMI )

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B360 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 MHz |
| Код | NM060444 |
| Оптичний привід | Немає |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |