6 499 ₴
Показати оптові ціниi5-7500 \ 2*4GB DDR4 \sata 2.5 SSD 240 \ Win 10 повний тест ок

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-7500 4(4)x3.80 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 MHz |
| Картка | 2695481 |
| Клас | А |
| Код | ID518717 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 7-е Kaby Lake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Типорозмір | SFF |
| Частота пам'яті | 2 666 МГц |
| Чіпсет | H270 |