


13 500 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U 6(2P+4E)/8 x 1.2 max 4.4 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics |
| Код | NM057005 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Мережеві адаптери | LAN/Wi-Fi |
| Тип диска | Sata 2.5 • M.2 NVME |
| Чіпсет | Intel SoC |