



247 ₴
224 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Сумісний із сокетами Intel:
Сумісний із сокетами AMD:

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Сумісні моделі |
|---|
| +LGA 775 / 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1366 / 1200 / 1700 939 / 940 / 754 / FM1 / FM2 / AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ AM4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA 1151, LGA1150, LGA1200, LGA1155, LGA1366, LGA1700, AM4, AM3 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM049968 |
| Максимальна TDP | 130 Вт |
| Колір підсвічування | Без підсвічування |