


2 295 ₴
Показати оптові ціниОПТ/ГУРТ!
Barebone (тушка) LGA1150 на базі Intel Core i5-4590
Проверена, продута, в хорошому стані!
Без оперативної пам'яті та накопичувача.
При замовленні від 10 одиниць ціни договірні - звертайтеся в чат-бот до менеджера.
Barebone (тушка)
Перевірена, продута, в робочому стані.
Без ОЗУ, НАКОПИВАЧА.
У комплекті тільки ПК, без кабелю живлення.
При замовленні від 10 звертайтесь до чат-бота до менеджера за індивідуальною пропозицією.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Сумісні моделі | Умовно сумісні моделі |
|---|---|
| Fujitsu Esprimo P420 Fujitsu Esprimo P520 Fujitsu Esprimo P720 | Fujitsu Esprimo C720 Fujitsu Esprimo E420 Fujitsu Esprimo E520 Fujitsu Esprimo E720 Fujitsu Esprimo E920 HP ProDesk 400 G1 HP ProDesk 600 G1 HP ProDesk 400 G2 Dell OptiPlex 3020 Dell OptiPlex 7020 Dell OptiPlex 9020 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 MHz |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Клас | А- |
| Код | NM049540 |
| Обсяг накопичувача | 0 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 0 MB |
| Обсяг пам'яті | 0 GB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Чіпсет | Intel Q87 |