300 ₴
Показати оптові ціниСумка GSP Slim 016-P призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це тонка, стильна сумка на всі випадки життя.
Основне відділення виконане з плюшу, а конструкція застібки розроблена таким чином, що не дозволить при відкритті та закритті блискавки подряпати Ваш ноутбук.
Крім основного відділення, є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів, на задній стороні сумки – ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь на плечі, карабіни пластикові.
Сумка виконана з тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 350 мм |
| Код | NM039708 |