665 ₴
Показати оптові ціниTyruns B-217 - класична ділова сумка для надійного захисту ноутбуків з діагоналлю до 17 дюймів. Ідеально підійде як для повсякденної роботи і навчання, так і для відряджень і подорожей.
Усередині сумки передбачено два функціональних відділення.
На зовнішньому боці сумки розташована простора кишеня на блискавці з кишенею-органайзером, що забезпечує швидкий доступ до найпотрібніших дрібничок - навушників, ключів або карток.
Для зручності в подорожах на задній частині сумки передбачено ремінь-тримач, що дає змогу зафіксувати сумку на висувній ручці валізи, звільняючи руки та полегшуючи пересування.
У комплект також входить знімний регульований ремінь через плече, який можна відрегулювати під ваш зріст і стиль носіння - на плечі або через плече, забезпечуючи максимальний комфорт під час тривалого використання.
Сумка виконана з якісної тканини - оксфорд, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Код | NM043097 |