

584 ₴
Показати оптові ціни

Будь ласка, робіть замовлення від 300грн, це дозволяє нам не підіймати ціни на дрібні товари!
Ми можемо попросити вас оплатити упаковку (50грн) за замовлення до 100грн.
Замовлення до 300 грн відправляються тільки за 100% передплатою!

інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК - Запчастини, периферія - Опт. Величезна розбирання
Всі торговельні марки є власністю їхніх власників
.| Сумісні моделі | Умовно сумісні моделі |
|---|---|
| "Блок питания 6.5x4.4 19v 1.7a DC LG (ADS-40FSG-19) новый"!+ADS-25FSF-19 LCAP16B-A, LCAP26B-E, ADS-45FSN-19 | For LG: E1948S, E2242C, for Lg E2249, for LG27EA33V-B,for Lg E1948SX, W1947CY, Lg FLATRON IPS277 SCREEN, FLATRON E2242C MONITOR,for Lg E2442 24, FLATRON E2351,for Lg 23EA63V-P, 23EA63V-P MONITOR, Lg LCAP16A-E TV MONITOR, IPS237LY, for Lg IPS237L-BNY, FLATRON E2242C-BN, Lg FLATRON IPS224V 21.5, FLATRON 22EN43T-B, Lg ELECTRONICS IPS277L-BN LED CINEMA DESIGN, IPS277 FLATRON SCREEN,for Lg IPS227L, 24EN43VA,for Lg FLATRON E2442 MONITOR, 24MP55HQ, Lg 22MP55HA, 24MP55HA,for Lg E2442T, 22MA33D-PZ 19EN33S-B, 19EN33SW-B, 19EN43S-B, 19EN43T-B, 20EN33S-B, 20EN33SS-B, 20EN33TS-B, 20EN43S-B, 20EN43T-B, 22EA53T-P, 22EA53VQ-P, 22EA63T-P, 22EA63V-P, 22EN33S-B, 22EN33T-B, 22EN43S-B, 22EN43T-B, 22EN43V-B, 23EA53J-W, 23EA53T-P, 23EA53VB-W, 23EA53VQ-P, 23EN33S-B, 23EN43T-B, 23EN43V-B, 23ET63V-W, E1942C-BN, E1942CW-BN, E1942S-BN, E1942TC-BN, E1945CW-PN, E1951C-BN, E2042C-BN, E2042S-BN, E2042T-BN, E2042TC-PN, E2242C-BN, E2242S-BN, E2242T-BN, E2242TC-BN, E2242V-BN, E2342C-BN, E2342T-BN, E2342V-BN, IPS224T-PN, IPS224V-PN, IPS234T-PN, 20M47D-B, 22M38A-B, 22M38D-B, 22MK430H-B, 22MP48A-P, 22MP58A-P, 22MP58D-P, 22MP58VQ-P, 23ET63V-W, 23MP48HQ-P, 23MP68VQ-P, 24M38A-B, 24MK430H-B, 24MP48HQ-P, 24MP58D-P, 24MP58VQ-P, 24MP68VQ-P, 27MK400H-B, 27MP68VQ-P |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 19 Волт |
| Код | NM015375 |
| Сила вихідного струму | 1.7 A |