300 ₴
Показати оптові ціниСумка GSP Slim 016-B призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це тонка, стильна сумка на всі випадки життя.
Основне відділення виконане з плюшу, а конструкція застібки розроблена таким чином, що не дозволить при відкритті та закритті блискавки подряпати Ваш ноутбук. Крім основного відділення, є зовнішня кишеня на блискавці для різноманітних аксесуарів та документів, на задній стороні сумки – ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь на плечі, карабіни пластикові.
Сумка виконана з тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 350 мм |
| Код | NM039707 |