


11 000 ₴
Любая форма оплаты и отправка СЕГОДНЯ!
AVR - автоматический регулятор напряжения
Медная обмотка
Также есть выход 12в
Любая форма оплаты
Гарантия 12мес или 500 моточасов
Важливо!
Гарантія 12міс або 500 мотогодин, залежно від того, що настане раніше (при дотриманні умов експлуатації: обкатка, олія, навантаження)
Клієнт зобов'язується самостійно встановити лічильник мотогодин на початку експлуатації, стежити за рівнем олії кожні 50 годин або частіше.
Якщо генератор експлуатувався без лічильника мотогодин - гарантія становитиме 40 днів з дати отримання (з розрахунку роботи 10 годин на день)!!!
Ця партія перевірена нами під повним навантаженням 2,8 кВт, при тривалій роботі понад номіналу відключиться автомат 16А. Тест роботи:
Для служби генератора протягом багатьох років прохання не давати максимального навантаження відразу після запуску, підключайте споживачів послідовно.
Дані генератори можна придбати дешевше з гарантією 1міс, для уточнення ціни звертайтесь до менеджера.
Для запуску
Перед повним навантаженням необхідно пройти обкатку протягом 10 годин на потужності близько 50%, 1,5 кВт буде чудово!
Оптимальне навантаження 1,2-2,5 кВт
Можливо у вас виникли запитання:
- Чому багато генераторів виглядають однаково?
- Найчастіше замовляють контрактне виробництво на тому самому заводі, і просто наклеюють свій бренд,
тобто. китайські генератори продаються під європейською, українською чи іншою маркою.
Однак, продукція різних заводів теж може бути дуже схожою, тому що в Китаї є багато виробників-збирачів генераторів і не так багато виробників запчастин.
Тому завод може купити універсальну раму, паливний бак у одного виробника, а альтернатор поставити від іншого.
- Чому генератори потужністю 2кВт, 2,5кВт, 3кВт, 3,5кВт виглядають приблизно однаково?
- Дійсно, є маніпуляція цифрами у моделях, починаючи від вказівки цифр порівнянних з вольт*амперами аж до нереальних чисел, макс потужності та номінальної потужності.
Рекомендуємо дивитись лише на номінальну потужність, тобто. ту, яку генератор здатний видавати тривалий час.
Номінальна потужність залежить від двигуна та альтернатора (генеруюча частина).
Зазвичай на стандартну раму ставлять такі двигуни:
Альтернатори ж бувають різної потужності, що залежить від типу та перерізу провідника.
Обмотки бувають алюмінієві, змідні, мідні. Останні вважаються надійнішими, т.к. мідь більш пластична і потрібен менший переріз на той же струм.
У даному випадку обмотка - мідна

Пожалуйста, делайте заказы от 300 грн, это позволяет нам не поднимать цены на мелкие товары!
Мы можем попросить вас оплатить упаковку (50грн) за заказ до 100грн.
Заказы до 300 грн отправляются только за 100% подпиской!

интернет-магазин для тех, кто знает, что ищет!
Ноутбуки, ПК — Запчасти, периферия — Опт. Огромная разборка
Все торговые марки являются собственностью их владельцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Вход ATS | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 13 А |
| Параллельное подключение | Нет |
| Пиковая мощность | 3000 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Полная мощность | 2800 кВА |
| Предпусковой подогрев | Нет |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Цвет | Желтый |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 0 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 435 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | BS170F 7HP |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.36 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 42 г |
| Код | NM037070 |
| Максимальная мощность | 3.2 Вт |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Степень защиты IP | IP23 |