947 ₴
Показати оптові ціниСумісний із сокетами Intel:
Сумісний із сокетами AMD:
Для консультації із спеціалістом напишіть до ІНФОЧАТУ (Вайбер, Телеграм) – і ми відповімо якомога скоріше!
Ми не забуваємо про замовлення! Покупки через кошик обробляємо впродовж робочого дня по черзі від великого до маленького.
90% замовлень, оформлених до 17 години, відправляються день в день.


інтернет-магазин для тих, хто знає, що шукає!
Ноутбуки, ПК — Запчастини, периферія — Гурт. Величезна разбірка
Всі торгові марки належать їх власникам
| Сумісні моделі |
|---|
| "Кулер для процессора AMD/Intel TRY Tower 180W FAN2х120мм 4pin PWM 6 тепловых трубок новый"!+LGA775 / 1366 / 1150 / 1156 / 1151 / 1200 939 / 940 / 754 / FM1 / FM2 / AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ AM4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA 1151, LGA1150, LGA1155, AM2, AM3, LGA1366, LGA1200 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM030070 |
| Максимальна TDP | 180 Вт |
| Колір підсвічування | Без підсвічування |